4900-8012RA60.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 4900-8012RA60.
| Imagen |
| Número de parte | 4900-9012RE64 | 1-1672324-7 | 4900-9028RD63 | 4900-9048RD63 | 4900-8012RA60 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 4900 | 4900 | 4900 | 4900 | 4900 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Laminated Core | Laminated Core | Laminated Core | Laminated Core | Laminated Core |
| Voltage-Primary | 115V | 115V | 115V | 115V | 115V |
| Voltage-Secondary(FullLoad) | Parallel 6V, Series 12V | Parallel 6V, Series 12V | Parallel 6V, Series 12V | Parallel 6V, Series 12V | Parallel 6V, Series 12V |
| Current-Output(Max) | Parallel 180mA, Series 90mA | Parallel 180mA, Series 90mA | Parallel 180mA, Series 90mA | Parallel 180mA, Series 90mA | Parallel 180mA, Series 90mA |
| PrimaryWinding(s) | Single | Single | Single | Single | Single |
| SecondaryWinding(s) | Dual | Dual | Dual | Dual | Dual |
| CenterTap | No | No | No | No | No |
| Power-Max | 1.1VA | 1.1VA | 1.1VA | 1.1VA | 1.1VA |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| TerminationStyle | PC Pin | PC Pin | PC Pin | PC Pin | PC Pin |
| Size/Dimension | 35.10mm L x 30.00mm W | 35.10mm L x 30.00mm W | 35.10mm L x 30.00mm W | 35.10mm L x 30.00mm W | 35.10mm L x 30.00mm W |
| Height-Seated(Max) | 23.60mm | 23.60mm | 23.60mm | 23.60mm | 23.60mm |