0SLC020.T.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0SLC020.T.
| Imagen |
| Número de parte | 0SLC003.T | 0SLC015.T | 0SLC020.T | 0SLC030.T | 0SLC060.T |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | POWR-GARD® SLC | POWR-GARD® SLC | POWR-GARD® SLC | POWR-GARD® SLC | POWR-GARD® SLC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Holder | Holder | Holder | Holder | Holder |
| FuseType | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge |
| CurrentRating(Amps) | 20A | 20A | 20A | 20A | 20A |
| VoltageRating-AC | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |
| VoltageRating-DC | 170 V | 170 V | 170 V | 170 V | 170 V |