Renesas Electronics America Inc XLL735210.000000X
Número de parte
XLL735210.000000X
Fabricante
Renesas Electronics America Inc
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
6-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.XLL735210.000000X.pdf
Descripción
XTAL OSC XO 210.0000MHZ LVDS SMD
Product details
1. How to order XLL735210.000000X on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the XLL735210.000000X price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XLL735210.000000X?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 210 MHz 210 MHz 210 MHz 210 MHz 210 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 100mA 100mA 100mA 100mA 100mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm)