Renesas Electronics America Inc XLL735140.000000X
Número de parte
XLL735140.000000X
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.XLL735140.000000X.pdf
Descripción
XTAL OSC XO 140.0000MHZ LVDS SMD
Product details
1. How to order XLL735140.000000X on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the XLL735140.000000X price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XLL735140.000000X?
Frequency 140 MHz 140 MHz 140 MHz 140 MHz 140 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 100mA 100mA 100mA 100mA 100mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm)