Renesas Electronics America Inc XLL730106.000000I
Número de parte
XLL730106.000000I
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.XLL730106.000000I.pdf
Descripción
XTAL OSC XO 106.0000MHZ LVDS SMD
Product details
1. How to order XLL730106.000000I on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the XLL730106.000000I price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XLL730106.000000I?
Frequency 106 MHz 106 MHz 106 MHz 106 MHz 106 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 100mA 100mA 100mA 100mA 100mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm)