Torex Semiconductor Ltd XC9265A35BMR-G
Número de parte
XC9265A35BMR-G
Paquete
SC-74A, SOT-753
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.XC9265A35BMR-G.pdf
Product details
1. How to order XC9265A35BMR-G on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the XC9265A35BMR-G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XC9265A35BMR-G?
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 2V 2V 2V 2V 2V
Voltage-Input(Max) 6V 6V 6V 6V 6V
Voltage-Output(Min/Fixed) 3.5V 3.5V 3.5V 3.5V 3.5V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 200mA 200mA 200mA 200mA 200mA