Torex Semiconductor Ltd XC9265A33B4R-G
Número de parte
XC9265A33B4R-G
Fabricante
Torex Semiconductor Ltd
Categoría:
PMIC – Spannungsregler – DC/DC-Schaltregler
Paquete
6-XDFN Exposed Pad
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.XC9265A33B4R-G.pdf
Descripción
0.5UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN
Product details
1. How to order XC9265A33B4R-G on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the XC9265A33B4R-G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XC9265A33B4R-G?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series XC9265 XC9265 XC9265 XC9265 XC9265
ProductStatus Active Active Active Active Active
Function Step-Down Step-Down Step-Down Step-Down Step-Down
OutputConfiguration Positive Positive Positive Positive Positive
Topology Buck Buck Buck Buck Buck
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 2V 2V 2V 2V 2V
Voltage-Input(Max) 6V 6V 6V 6V 6V
Voltage-Output(Min/Fixed) 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 200mA 200mA 200mA 200mA 200mA