| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | WLS15 | WLS15 | WLS15 | WLS15 | WLS15 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| IlluminationColor | Green, Red | Green, Red | Green, Red | Green, Red | Green, Red |
| Length | 25.20 (640.0mm) | 25.20 (640.0mm) | 25.20 (640.0mm) | 25.20 (640.0mm) | 25.20 (640.0mm) |
| Profile(WxH) | 1.20 x 0.61 (30.6mm x 15.5mm) | 1.20 x 0.61 (30.6mm x 15.5mm) | 1.20 x 0.61 (30.6mm x 15.5mm) | 1.20 x 0.61 (30.6mm x 15.5mm) | 1.20 x 0.61 (30.6mm x 15.5mm) |
| Power-Rated | - | - | - | - | - |
| Voltage-Supply | 12 ~ 24VDC | 12 ~ 24VDC | 12 ~ 24VDC | 12 ~ 24VDC | 12 ~ 24VDC |
| Features | - | - | - | - | - |
| RatedLife | - | - | - | - | - |
| TerminationStyle | Wire Leads | Wire Leads | Wire Leads | Wire Leads | Wire Leads |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 60°C | -40°C ~ 60°C | -40°C ~ 60°C | -40°C ~ 60°C | -40°C ~ 60°C |