VS3V3BB1FST27N.pdf
| Imagen |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 3.3V (Max) | 3.3V (Max) | 3.3V (Max) | 3.3V (Max) | 3.3V (Max) |
| Voltage-Breakdown(Min) | 4V | 4V | 4V | 4V | 4V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 7.6V | 7.6V | 7.6V | 7.6V | 7.6V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 5A (8/20µs) | 5A (8/20µs) | 5A (8/20µs) | 5A (8/20µs) | 5A (8/20µs) |
| Power-PeakPulse | 38W | 38W | 38W | 38W | 38W |