TDK Corporation VLS6045EX-150M-CA
Número de parte
VLS6045EX-150M-CA
Fabricante
TDK Corporation
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Nonstandard
Ficha técnica
VLS6045EX-150M-CA.pdf
Descripción
FIXED IND 15UH 2.5A 97.5MOHM SMD
Product details
1. How to order VLS6045EX-150M-CA on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the VLS6045EX-150M-CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VLS6045EX-150M-CA?
Fabricante TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series VLS-EX VLS-EX VLS-EX VLS-EX VLS-EX
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.5 A 2.5 A 2.5 A 2.5 A 2.5 A
Current-Saturation(Isat) 3.1A 3.1A 3.1A 3.1A 3.1A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 97.5mOhm Max 97.5mOhm Max 97.5mOhm Max 97.5mOhm Max 97.5mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz