V420LT10P.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V420LT10P.
| Imagen |
| Series | LT | LT | LT | LT | LT |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 420 V | 420 V | 420 V | 420 V | 420 V |
| MaximumDCVolts | 560 V | 560 V | 560 V | 560 V | 560 V |
| VaristorVoltage(Min) | 612 V | 612 V | 612 V | 612 V | 612 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 680 V | 680 V | 680 V | 680 V | 680 V |
| VaristorVoltage(Max) | 748 V | 748 V | 748 V | 748 V | 748 V |
| Current-Surge | 2.5 kA | 2.5 kA | 2.5 kA | 2.5 kA | 2.5 kA |
| Energy | 55J | 55J | 55J | 55J | 55J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 140 pF @ 1 MHz | 140 pF @ 1 MHz | 140 pF @ 1 MHz | 140 pF @ 1 MHz | 140 pF @ 1 MHz |