V14E130PL2A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V14E130PL2A.
| Imagen |
| Series | UltraMOV™ | UltraMOV™ | UltraMOV™ | UltraMOV™ | UltraMOV™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 130 V | 130 V | 130 V | 130 V | 130 V |
| MaximumDCVolts | 170 V | 170 V | 170 V | 170 V | 170 V |
| VaristorVoltage(Min) | 184.5 V | 184.5 V | 184.5 V | 184.5 V | 184.5 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 205 V | 205 V | 205 V | 205 V | 205 V |
| VaristorVoltage(Max) | 225.5 V | 225.5 V | 225.5 V | 225.5 V | 225.5 V |
| Current-Surge | 6 kA | 6 kA | 6 kA | 6 kA | 6 kA |
| Energy | 50J | 50J | 50J | 50J | 50J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 1000 pF @ 1 MHz | 1000 pF @ 1 MHz | 1000 pF @ 1 MHz | 1000 pF @ 1 MHz | 1000 pF @ 1 MHz |