V11X510E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V11X510E.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | Xtreme Varistor | Xtreme Varistor | Xtreme Varistor | Xtreme Varistor | Xtreme Varistor |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 510 V | 510 V | 510 V | 510 V | 510 V |
| MaximumDCVolts | 670 V | 670 V | 670 V | 670 V | 670 V |
| VaristorVoltage(Min) | 738 V | 738 V | 738 V | 738 V | 738 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 820 V | 820 V | 820 V | 820 V | 820 V |
| VaristorVoltage(Max) | 902 V | 902 V | 902 V | 902 V | 902 V |
| Current-Surge | 6 kA | 6 kA | 6 kA | 6 kA | 6 kA |
| Energy | 165J | 165J | 165J | 165J | 165J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 200 pF @ 1 kHz | 200 pF @ 1 kHz | 200 pF @ 1 kHz | 200 pF @ 1 kHz | 200 pF @ 1 kHz |