Eaton - Electronics Division UP3B-4R7-R
Número de parte
UP3B-4R7-R
Fabricante
Eaton - Electronics Division
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.UP3B-4R7-R.pdf
Descripción
FIXED IND 4.7UH 6.5A 11.4MOHM SM
Product details
1. How to order UP3B-4R7-R on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the UP3B-4R7-R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of UP3B-4R7-R?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of UP3B-4R7-R.
7.How to contact us to get technical supports, such as UP3B-4R7-R pin diagram, UP3B-4R7-R datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series UNI-PAC™ UNI-PAC™ UNI-PAC™ UNI-PAC™ UNI-PAC™
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 6.5 A 6.5 A 6.5 A 6.5 A 6.5 A
Current-Saturation(Isat) 7.7A 7.7A 7.7A 7.7A 7.7A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 11.4mOhm Max 11.4mOhm Max 11.4mOhm Max 11.4mOhm Max 11.4mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz