TTMS-25.4-5.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TTMS-25.4-5.
| Imagen |
| Packaging | Spool | Spool | Spool | Spool | Spool |
| Series | TTMS | TTMS | TTMS | TTMS | TTMS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| LabelSize | 1.000 (25.40mm); Cable O.D. 0.366 ~ 0.850 (9.29mm ~ 21.59mm) | 1.000 (25.40mm); Cable O.D. 0.366 ~ 0.850 (9.29mm ~ 21.59mm) | 1.000 (25.40mm); Cable O.D. 0.366 ~ 0.850 (9.29mm ~ 21.59mm) | 1.000 (25.40mm); Cable O.D. 0.366 ~ 0.850 (9.29mm ~ 21.59mm) | 1.000 (25.40mm); Cable O.D. 0.366 ~ 0.850 (9.29mm ~ 21.59mm) |