| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | Phantom® | Phantom® | Phantom® | Phantom® | Phantom® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RFFamily/Standard | - | - | - | - | - |
| FrequencyGroup | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| Frequency(Center/Band) | 880MHz, 1.71GHz | 880MHz, 1.71GHz | 880MHz, 1.71GHz | 880MHz, 1.71GHz | 880MHz, 1.71GHz |