TPSMF4L54A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TPSMF4L54A.
| Imagen |
| Package/Case | SOD-123F | SOD-123F | SOD-123F | SOD-123F | SOD-123F |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 54V | 54V | 54V | 54V | 54V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 60V | 60V | 60V | 60V | 60V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 87.1V | 87.1V | 87.1V | 87.1V | 87.1V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 4.6A | 4.6A | 4.6A | 4.6A | 4.6A |
| Power-PeakPulse | 400W | 400W | 400W | 400W | 400W |