TMS320DM355CZCEA13.pdf
| Imagen |
| Package/Case | |||||
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| ClockRate | 135MHz | 135MHz | 135MHz | 135MHz | 135MHz |
| Non-VolatileMemory | ROM (8kB) | ROM (8kB) | ROM (8kB) | ROM (8kB) | ROM (8kB) |
| On-ChipRAM | 56kB | 56kB | 56kB | 56kB | 56kB |
| Voltage-I/O | 1.8V, 3.3V | 1.8V, 3.3V | 1.8V, 3.3V | 1.8V, 3.3V | 1.8V, 3.3V |
| Voltage-Core | 1.30V | 1.30V | 1.30V | 1.30V | 1.30V |