TE80B3R3J.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TE80B3R3J.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | TE, CGS | TE, CGS | TE, CGS | TE, CGS | TE, CGS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 3.3 Ohms | 3.3 Ohms | 3.3 Ohms | 3.3 Ohms | 3.3 Ohms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 80W | 80W | 80W | 80W | 80W |
| Composition | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| TemperatureCoefficient | ±440ppm/°C | ±440ppm/°C | ±440ppm/°C | ±440ppm/°C | ±440ppm/°C |
| MountingFeature | Brackets | Brackets | Brackets | Brackets | Brackets |
| Size/Dimension | 1.102 Dia x 5.984 L (28.00mm x 152.00mm) | 1.102 Dia x 5.984 L (28.00mm x 152.00mm) | 1.102 Dia x 5.984 L (28.00mm x 152.00mm) | 1.102 Dia x 5.984 L (28.00mm x 152.00mm) | 1.102 Dia x 5.984 L (28.00mm x 152.00mm) |