TE30A0503Q01.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TE30A0503Q01.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | TE30 (30W) | TE30 (30W) | TE30 (30W) | TE30 (30W) | TE30 (30W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| Current-Output(Max) | 4A | 4A | 4A | 4A | 4A |
| Power(Watts) | 20 W | 20 W | 20 W | 20 W | 20 W |
| NoLoadPowerConsumption | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) |
| Efficiency | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| CordLength | 57 (1.45m) | 57 (1.45m) | 57 (1.45m) | 57 (1.45m) | 57 (1.45m) |
| InputConnector | IEC 320-C18 | IEC 320-C18 | IEC 320-C18 | IEC 320-C18 | IEC 320-C18 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) | 3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) | 3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) | 3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) | 3.76 L x 2.13 W x 1.22 H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) |