TC86K-1-504.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TC86K-1-504.
| Imagen |
| Fabricante | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Resistance | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms |
| Power(Watts) | 0.3W | 0.3W | 0.3W | 0.3W | 0.3W |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| TemperatureCoefficient | ±250ppm/°C | ±250ppm/°C | ±250ppm/°C | ±250ppm/°C | ±250ppm/°C |