TXC CORPORATION TC-19.440MCE-T
Número de parte
TC-19.440MCE-T
Fabricante
TXC CORPORATION
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
4-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.TC-19.440MCE-T.pdf
Descripción
MEMS OSC XO 19.4400MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order TC-19.440MCE-T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the TC-19.440MCE-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TC-19.440MCE-T?
Fabricante TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series TC TC TC TC TC
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 19.44 MHz 19.44 MHz 19.44 MHz 19.44 MHz 19.44 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)