TB3100H-13-F.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TB3100H-13-F.
| Imagen |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Breakover | 350V | 350V | 350V | 350V | 350V |
| Voltage-OffState | 275V | 275V | 275V | 275V | 275V |
| Voltage-OnState | 3.5 V | 3.5 V | 3.5 V | 3.5 V | 3.5 V |
| Current-PeakPulse(8/20µs) | 400 A | 400 A | 400 A | 400 A | 400 A |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 100 A | 100 A | 100 A | 100 A | 100 A |
| Current-Hold(Ih) | 150 mA | 150 mA | 150 mA | 150 mA | 150 mA |
| NumberofElements | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance | 80pF | 80pF | 80pF | 80pF | 80pF |