TB002-500-02BE.pdf
| Imagen |
| Fabricante | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | TB002-500 | TB002-500 | TB002-500 | TB002-500 | TB002-500 |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Color | Blue | Blue | Blue | Blue | Blue |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) |
| Current | 15 A | 15 A | 15 A | 15 A | 15 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |