TA45-ABFYT035C0.pdf
| Imagen |
| Fabricante | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | TA45-2R | TA45-2R | TA45-2R | TA45-2R | TA45-2R |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BreakerType | Thermal | Thermal | Thermal | Thermal | Thermal |
| CurrentRating(Amps) | 3.5A | 3.5A | 3.5A | 3.5A | 3.5A |
| VoltageRating-AC | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V |
| VoltageRating-DC | 60 V | 60 V | 60 V | 60 V | 60 V |