Microchip Technology SST25PF080B-80-4C-QAE-T
Número de parte
SST25PF080B-80-4C-QAE-T
Fabricante
Microchip Technology
Categoría:
Speicher
Paquete
8-WDFN Exposed Pad
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SST25PF080B-80-4C-QAE-T.pdf
Descripción
IC FLASH 8MBIT SPI 80MHZ 8WSON
Product details
1. How to order SST25PF080B-80-4C-QAE-T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SST25PF080B-80-4C-QAE-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SST25PF080B-80-4C-QAE-T?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SST25 SST25 SST25 SST25 SST25
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile
MemoryFormat FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
Technology FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
MemorySize 8Mb (1M x 8) 8Mb (1M x 8) 8Mb (1M x 8) 8Mb (1M x 8) 8Mb (1M x 8)
MemoryInterface SPI SPI SPI SPI SPI
ClockFrequency 80 MHz 80 MHz 80 MHz 80 MHz 80 MHz
WriteCycleTime-WordPage 10µs 10µs 10µs 10µs 10µs
AccessTime - - - - -
Voltage-Supply 2.3V ~ 3.6V 2.3V ~ 3.6V 2.3V ~ 3.6V 2.3V ~ 3.6V 2.3V ~ 3.6V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)