Tripp Lite SRW12U13G
Número de parte
SRW12U13G
Fabricante
Tripp Lite
Categoría:
Racks
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SRW12U13G.pdf
Descripción
12UWALL MNT RACK ENC 25X24X13
Product details
1. How to order SRW12U13G on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SRW12U13G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SRW12U13G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SRW12U13G.
7.How to contact us to get technical supports, such as SRW12U13G pin diagram, SRW12U13G datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagen SRW6U SR4POST13 SRWF2U SR18UB SR25UB
Número de parte SRW6U SR4POST13 SRWF2U SR18UB SR25UB
Fabricante Tripp Lite Tripp Lite Tripp Lite Tripp Lite Tripp Lite
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series SmartRack™ SmartRack™ SmartRack™ SmartRack™ SmartRack™
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Cabinet Rack Cabinet Rack Cabinet Rack Cabinet Rack Cabinet Rack
NumberofUnits 12U 12U 12U 12U 12U
Dimensions-Panel 12.750 W (323.85mm) 12.750 W (323.85mm) 12.750 W (323.85mm) 12.750 W (323.85mm) 12.750 W (323.85mm)
Dimensions-Overall 23.620 L x 13.000 W x 25.080 H (599.44mm x 330.20mm x 637.03mm) 23.620 L x 13.000 W x 25.080 H (599.44mm x 330.20mm x 637.03mm) 23.620 L x 13.000 W x 25.080 H (599.44mm x 330.20mm x 637.03mm) 23.620 L x 13.000 W x 25.080 H (599.44mm x 330.20mm x 637.03mm) 23.620 L x 13.000 W x 25.080 H (599.44mm x 330.20mm x 637.03mm)