TDK Corporation SPM5015T-100M-CA02
Número de parte
SPM5015T-100M-CA02
Fabricante
TDK Corporation
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SPM5015T-100M-CA02.pdf
Descripción
FIXED IND 10UH 2.3A 193.8MOHM SM
Product details
1. How to order SPM5015T-100M-CA02 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SPM5015T-100M-CA02 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SPM5015T-100M-CA02?
Fabricante TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SPM-LR SPM-LR SPM-LR SPM-LR SPM-LR
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Metal Metal Metal Metal Metal
Inductance 10 µH 10 µH 10 µH 10 µH 10 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.3 A 2.3 A 2.3 A 2.3 A 2.3 A
Current-Saturation(Isat) 2.7A 2.7A 2.7A 2.7A 2.7A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 193.8mOhm Max 193.8mOhm Max 193.8mOhm Max 193.8mOhm Max 193.8mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz