Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation SOFTFLEX-E038-30-02-0762-0762
Número de parte
SOFTFLEX-E038-30-02-0762-0762
Fabricante
Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation
Categoría:
Wärmetechnik – Pads, Folien
Paquete
Ficha técnica
SOFTFLEX-E038-30-02-0762-0762.pdf
Descripción
PAD SOFTFLEX E038 3MM 3X3
Product details
1. How to order SOFTFLEX-E038-30-02-0762-0762 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SOFTFLEX-E038-30-02-0762-0762 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SOFTFLEX-E038-30-02-0762-0762?
Imagen 4170G 4180G 56-77-11G 4169G 56-03-8G
Número de parte 4170G 4180G 56-77-11G 4169G 56-03-8G
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Usage - - - - -
Shape Square Square Square Square Square
Outline 76.20mm x 76.20mm 76.20mm x 76.20mm 76.20mm x 76.20mm 76.20mm x 76.20mm 76.20mm x 76.20mm
Thickness 0.118 (3.00mm) 0.118 (3.00mm) 0.118 (3.00mm) 0.118 (3.00mm) 0.118 (3.00mm)