SMF24VTR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMF24VTR.
| Imagen |
| Package/Case | SOD-123F | SOD-123F | SOD-123F | SOD-123F | SOD-123F |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 24V (Max) | 24V (Max) | 24V (Max) | 24V (Max) | 24V (Max) |
| Voltage-Breakdown(Min) | 26.7V | 26.7V | 26.7V | 26.7V | 26.7V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 38.9V | 38.9V | 38.9V | 38.9V | 38.9V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 5.1A | 5.1A | 5.1A | 5.1A | 5.1A |
| Power-PeakPulse | 200W | 200W | 200W | 200W | 200W |
| PowerLineProtection | No | No | No | No | No |
| Capacitance@Frequency | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) |