Vishay General Semiconductor - Diodes Division SMBJ78A-E3/52
Número de parte
SMBJ78A-E3/52
Paquete
DO-214AA, SMB
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SMBJ78A-E3/52.pdf
Descripción
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AA
Product details
1. How to order SMBJ78A-E3/52 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SMBJ78A-E3/52 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMBJ78A-E3/52?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMBJ78A-E3/52.
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 78V 78V 78V 78V 78V
Voltage-Breakdown(Min) 86.7V 86.7V 86.7V 86.7V 86.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 126V 126V 126V 126V 126V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 4.8A 4.8A 4.8A 4.8A 4.8A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W