Vishay General Semiconductor - Diodes Division SMBG24CA-E3/52
Número de parte
SMBG24CA-E3/52
Fabricante
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Categoría:
TVS - Dioden
Paquete
DO-215AA, SMB Gull Wing
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SMBG24CA-E3/52.pdf
Descripción
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO215AA
Product details
1. How to order SMBG24CA-E3/52 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SMBG24CA-E3/52 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMBG24CA-E3/52?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series TransZorb® TransZorb® TransZorb® TransZorb® TransZorb®
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Breakdown(Min) 26.7V 26.7V 26.7V 26.7V 26.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 38.9V 38.9V 38.9V 38.9V 38.9V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 15.4A 15.4A 15.4A 15.4A 15.4A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W