Vishay General Semiconductor - Diodes Division SMBG22CA-E3/52
Número de parte
SMBG22CA-E3/52
Fabricante
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Paquete
DO-215AA, SMB Gull Wing
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SMBG22CA-E3/52.pdf
Descripción
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO215AA
Product details
1. How to order SMBG22CA-E3/52 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SMBG22CA-E3/52 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMBG22CA-E3/52?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series TransZorb® TransZorb® TransZorb® TransZorb® TransZorb®
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 22V 22V 22V 22V 22V
Voltage-Breakdown(Min) 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V 35.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 16.9A 16.9A 16.9A 16.9A 16.9A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W