SL23EP08SC-2HT.pdf
| Imagen |
| Package/Case | 16-SOIC (0.154, 3.90mm Width) | 16-SOIC (0.154, 3.90mm Width) | 16-SOIC (0.154, 3.90mm Width) | 16-SOIC (0.154, 3.90mm Width) | 16-SOIC (0.154, 3.90mm Width) |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | - | - | - | - | - |
| PLL | Yes with Bypass | Yes with Bypass | Yes with Bypass | Yes with Bypass | Yes with Bypass |
| Input | Clock | Clock | Clock | Clock | Clock |
| Output | LVCMOS | LVCMOS | LVCMOS | LVCMOS | LVCMOS |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ratio-Input:Output | 1:9 | 1:9 | 1:9 | 1:9 | 1:9 |
| Differential-Input:Output | No/No | No/No | No/No | No/No | No/No |
| Frequency-Max | 220MHz | 220MHz | 220MHz | 220MHz | 220MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes | Yes/Yes | Yes/Yes | Yes/Yes | Yes/Yes |
| Voltage-Supply | 2.3V ~ 3.6V | 2.3V ~ 3.6V | 2.3V ~ 3.6V | 2.3V ~ 3.6V | 2.3V ~ 3.6V |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |