SI5347A-D14146-GM.pdf
| Imagen |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| PLL | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ratio-Input:Output | 4:8 | 4:8 | 4:8 | 4:8 | 4:8 |
| Differential-Input:Output | Yes/Yes | Yes/Yes | Yes/Yes | Yes/Yes | Yes/Yes |
| Frequency-Max | 720MHz | 720MHz | 720MHz | 720MHz | 720MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No | Yes/No | Yes/No | Yes/No | Yes/No |
| Voltage-Supply | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |