SG-9101CB-D20SGCCC.pdf
| Imagen |
| Fabricante | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | SG-9101 | SG-9101 | SG-9101 | SG-9101 | SG-9101 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| AvailableFrequencyRange | 670 kHz ~ 20 MHz | 670 kHz ~ 20 MHz | 670 kHz ~ 20 MHz | 670 kHz ~ 20 MHz | 670 kHz ~ 20 MHz |
| Function | Standby | Standby | Standby | Standby | Standby |
| Output | CMOS | CMOS | CMOS | CMOS | CMOS |
| Voltage-Supply | 1.62V ~ 3.63V | 1.62V ~ 3.63V | 1.62V ~ 3.63V | 1.62V ~ 3.63V | 1.62V ~ 3.63V |
| FrequencyStability | - | - | - | - | - |
| FrequencyStability(Total) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Current-Supply(Max) | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) |