SDM120-12-U-P6.pdf
| Imagen |
| Fabricante | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | SDM120-U (130W) | SDM120-U (130W) | SDM120-U (130W) | SDM120-U (130W) | SDM120-U (130W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Current-Output(Max) | 9.16A | 9.16A | 9.16A | 9.16A | 9.16A |
| Power(Watts) | 110 W | 110 W | 110 W | 110 W | 110 W |
| NoLoadPowerConsumption | 210mW (Max) | 210mW (Max) | 210mW (Max) | 210mW (Max) | 210mW (Max) |
| Applications | Medical | Medical | Medical | Medical | Medical |
| Efficiency | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| CordLength | 47.2 (1.20m) | 47.2 (1.20m) | 47.2 (1.20m) | 47.2 (1.20m) | 47.2 (1.20m) |
| InputConnector | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 5.39 L x 2.32 W x 1.34 H (137.0mm x 59.0mm x 34.0mm) | 5.39 L x 2.32 W x 1.34 H (137.0mm x 59.0mm x 34.0mm) | 5.39 L x 2.32 W x 1.34 H (137.0mm x 59.0mm x 34.0mm) | 5.39 L x 2.32 W x 1.34 H (137.0mm x 59.0mm x 34.0mm) | 5.39 L x 2.32 W x 1.34 H (137.0mm x 59.0mm x 34.0mm) |