SDI50-19-UD2-P6.pdf
| Imagen |
| Fabricante | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | SDI50-UD (50W) | SDI50-UD (50W) | SDI50-UD (50W) | SDI50-UD (50W) | SDI50-UD (50W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | Europe | Europe | Europe | Europe | Europe |
| InputType | Cord | Cord | Cord | Cord | Cord |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 19V | 19V | 19V | 19V | 19V |
| Current-Output(Max) | 2.64A | 2.64A | 2.64A | 2.64A | 2.64A |
| Power(Watts) | 50 W | 50 W | 50 W | 50 W | 50 W |
| NoLoadPowerConsumption | 150mW (Max) | 150mW (Max) | 150mW (Max) | 150mW (Max) | 150mW (Max) |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| CordLength | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) |
| InputConnector | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 4.53 L x 2.09 W x 1.50 H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm) | 4.53 L x 2.09 W x 1.50 H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm) | 4.53 L x 2.09 W x 1.50 H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm) | 4.53 L x 2.09 W x 1.50 H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm) | 4.53 L x 2.09 W x 1.50 H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm) |