SCX100AN.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCX100AN.
| Imagen |
| Package/Case | 6-SIP Module | 6-SIP Module | 6-SIP Module | 6-SIP Module | 6-SIP Module |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SCX | SCX | SCX | SCX | SCX |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Applications | Board Mount | Board Mount | Board Mount | Board Mount | Board Mount |
| PressureType | Absolute | Absolute | Absolute | Absolute | Absolute |
| Output | 0 mV ~ 100 mV (12V) | 0 mV ~ 100 mV (12V) | 0 mV ~ 100 mV (12V) | 0 mV ~ 100 mV (12V) | 0 mV ~ 100 mV (12V) |
| Accuracy | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Voltage-Supply | 20V | 20V | 20V | 20V | 20V |
| PortSize | Male - 0.19 (4.8mm) Tube | Male - 0.19 (4.8mm) Tube | Male - 0.19 (4.8mm) Tube | Male - 0.19 (4.8mm) Tube | Male - 0.19 (4.8mm) Tube |
| PortStyle | Barbed | Barbed | Barbed | Barbed | Barbed |
| TerminationStyle | PC Pin | PC Pin | PC Pin | PC Pin | PC Pin |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |