SCM7B37J-12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCM7B37J-12.
| Imagen |
| Fabricante | DATAFORTH | DATAFORTH | DATAFORTH | DATAFORTH | DATAFORTH |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | SCM7B | SCM7B | SCM7B | SCM7B | SCM7B |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Supply | 14V ~ 35V | 14V ~ 35V | 14V ~ 35V | 14V ~ 35V | 14V ~ 35V |
| OutputType | Analog | Analog | Analog | Analog | Analog |
| Current-Supply | 12 mA | 12 mA | 12 mA | 12 mA | 12 mA |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |