TE Connectivity Laird S1857MP10TNF
Número de parte
S1857MP10TNF
Fabricante
TE Connectivity Laird
Categoría:
HF-Antennen
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.S1857MP10TNF.pdf
Descripción
RF ANT 1.9GHZ PANEL CAB CHAS MT
Product details
1. How to order S1857MP10TNF on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the S1857MP10TNF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S1857MP10TNF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S1857MP10TNF.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series DirectLink™ DirectLink™ DirectLink™ DirectLink™ DirectLink™
ProductStatus Active Active Active Active Active
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup UHF (1GHz ~ 2GHz) UHF (1GHz ~ 2GHz) UHF (1GHz ~ 2GHz) UHF (1GHz ~ 2GHz) UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency(Center/Band) 1.9GHz 1.9GHz 1.9GHz 1.9GHz 1.9GHz
FrequencyRange 1.85GHz ~ 1.99GHz 1.85GHz ~ 1.99GHz 1.85GHz ~ 1.99GHz 1.85GHz ~ 1.99GHz 1.85GHz ~ 1.99GHz
AntennaType Panel Panel Panel Panel Panel
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR 2 2 2 2 2
ReturnLoss - - - - -
Gain 7.5dBi 7.5dBi 7.5dBi 7.5dBi 7.5dBi
Power-Max 75 W 75 W 75 W 75 W 75 W
Features Cable - 254mm Cable - 254mm Cable - 254mm Cable - 254mm Cable - 254mm
Termination TNC Female TNC Female TNC Female TNC Female TNC Female
IngressProtection - - - - -
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
Height(Max) 5.701 (144.80mm) 5.701 (144.80mm) 5.701 (144.80mm) 5.701 (144.80mm) 5.701 (144.80mm)