RSSD50373C4R70KB01.pdf
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RSSD | RSSD | RSSD | RSSD | RSSD |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 4.7 Ohms | 4.7 Ohms | 4.7 Ohms | 4.7 Ohms | 4.7 Ohms |
| Power(Watts) | 600 W | 600 W | 600 W | 600 W | 600 W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| AdjustmentType | Slide | Slide | Slide | Slide | Slide |
| Diameter | 2.087 OD, 1.067 ID (53.00mm x 27.10mm) | 2.087 OD, 1.067 ID (53.00mm x 27.10mm) | 2.087 OD, 1.067 ID (53.00mm x 27.10mm) | 2.087 OD, 1.067 ID (53.00mm x 27.10mm) | 2.087 OD, 1.067 ID (53.00mm x 27.10mm) |
| Length | 14.685 (373.00mm) | 14.685 (373.00mm) | 14.685 (373.00mm) | 14.685 (373.00mm) | 14.685 (373.00mm) |