RSSD30250A10R0JB00.pdf
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RSSD | RSSD | RSSD | RSSD | RSSD |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 10 Ohms | 10 Ohms | 10 Ohms | 10 Ohms | 10 Ohms |
| Power(Watts) | 280 W | 280 W | 280 W | 280 W | 280 W |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| AdjustmentType | Slide | Slide | Slide | Slide | Slide |
| Diameter | 1.256 OD, 0.839 ID (32.00mm x 21.30mm) | 1.256 OD, 0.839 ID (32.00mm x 21.30mm) | 1.256 OD, 0.839 ID (32.00mm x 21.30mm) | 1.256 OD, 0.839 ID (32.00mm x 21.30mm) | 1.256 OD, 0.839 ID (32.00mm x 21.30mm) |
| Length | 9.843 (250.00mm) | 9.843 (250.00mm) | 9.843 (250.00mm) | 9.843 (250.00mm) | 9.843 (250.00mm) |