RSSD25138C22R0JB00.pdf
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RSSD | RSSD | RSSD | RSSD | RSSD |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 22 Ohms | 22 Ohms | 22 Ohms | 22 Ohms | 22 Ohms |
| Power(Watts) | 140 W | 140 W | 140 W | 140 W | 140 W |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| AdjustmentType | Slide | Slide | Slide | Slide | Slide |
| Diameter | 1.063 OD, 0.646 ID (27.00mm x 16.40mm) | 1.063 OD, 0.646 ID (27.00mm x 16.40mm) | 1.063 OD, 0.646 ID (27.00mm x 16.40mm) | 1.063 OD, 0.646 ID (27.00mm x 16.40mm) | 1.063 OD, 0.646 ID (27.00mm x 16.40mm) |
| Length | 5.433 (138.00mm) | 5.433 (138.00mm) | 5.433 (138.00mm) | 5.433 (138.00mm) | 5.433 (138.00mm) |