Susumu RR0816P-1212-D-09C
Número de parte
RR0816P-1212-D-09C
Fabricante
Susumu
Categoría:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Paquete
0603 (1608 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.RR0816P-1212-D-09C.pdf
Descripción
RES SMD 12.1KOHM 0.5% 1/16W 0603
Product details
1. How to order RR0816P-1212-D-09C on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the RR0816P-1212-D-09C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RR0816P-1212-D-09C?
Fabricante Susumu Susumu Susumu Susumu Susumu
Series RR RR RR RR RR
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 12.1 kOhms 12.1 kOhms 12.1 kOhms 12.1 kOhms 12.1 kOhms
Tolerance ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5%
Power(Watts) 0.063W, 1/16W 0.063W, 1/16W 0.063W, 1/16W 0.063W, 1/16W 0.063W, 1/16W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm)
Height-Seated(Max) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm)