RP330-10-10-S.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RP330-10-10-S.
| Imagen |
| Fabricante | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RP330 | RP330 | RP330 | RP330 | RP330 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | Two Stage | Two Stage | Two Stage | Two Stage | Two Stage |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 480V | 480V | 480V | 480V | 480V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |