Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ROX7J82K.
| Imagen |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | ROX, Neohm | ROX, Neohm | ROX, Neohm | ROX, Neohm | ROX, Neohm |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 82 kOhms | 82 kOhms | 82 kOhms | 82 kOhms | 82 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 7W | 7W | 7W | 7W | 7W |
| TemperatureCoefficient | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.335 Dia x 1.260 L (8.50mm x 32.00mm) | 0.335 Dia x 1.260 L (8.50mm x 32.00mm) | 0.335 Dia x 1.260 L (8.50mm x 32.00mm) | 0.335 Dia x 1.260 L (8.50mm x 32.00mm) | 0.335 Dia x 1.260 L (8.50mm x 32.00mm) |