ROX05SJ430R.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ROX05SJ430R.
| Imagen |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Series | ROX, Neohm | ROX, Neohm | ROX, Neohm | ROX, Neohm | ROX, Neohm |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 430 Ohms | 430 Ohms | 430 Ohms | 430 Ohms | 430 Ohms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W |
| TemperatureCoefficient | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.138 Dia x 0.394 L (3.50mm x 10.00mm) | 0.138 Dia x 0.394 L (3.50mm x 10.00mm) | 0.138 Dia x 0.394 L (3.50mm x 10.00mm) | 0.138 Dia x 0.394 L (3.50mm x 10.00mm) | 0.138 Dia x 0.394 L (3.50mm x 10.00mm) |