RL1632R-R560-F.pdf
| Imagen |
| Fabricante | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu |
| Series | RL | RL | RL | RL | RL |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 560 mOhms | 560 mOhms | 560 mOhms | 560 mOhms | 560 mOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W |
| Composition | Thin Film | Thin Film | Thin Film | Thin Film | Thin Film |
| Features | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense |
| TemperatureCoefficient | 0/ +100ppm/°C | 0/ +100ppm/°C | 0/ +100ppm/°C | 0/ +100ppm/°C | 0/ +100ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.026 (0.65mm) | 0.026 (0.65mm) | 0.026 (0.65mm) | 0.026 (0.65mm) | 0.026 (0.65mm) |