RD10AA4RVAT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RD10AA4RVAT.
| Imagen |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | RD10 | RD10 | RD10 | RD10 | RD10 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Circuit | BCD | BCD | BCD | BCD | BCD |
| NumberofPositions | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| CurrentRating(Amps) | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA |
| VoltageRating | 50VDC | 50VDC | 50VDC | 50VDC | 50VDC |
| ContactMaterial | Copper Alloy | Copper Alloy | Copper Alloy | Copper Alloy | Copper Alloy |
| ContactFinish | Gold | Gold | Gold | Gold | Gold |
| HeightAboveBoard | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) |
| TerminationStyle | PC Pin | PC Pin | PC Pin | PC Pin | PC Pin |
| Pitch | 0.100 (2.54mm), Full | 0.100 (2.54mm), Full | 0.100 (2.54mm), Full | 0.100 (2.54mm), Full | 0.100 (2.54mm), Full |